Våra medarbetare

Det är vi som utgör teamet på Bjäre Markkonsult AB. 

Kontakta oss gärna, vi finns tillgängliga vardagar mellan 07:00 – 16:00.

Evelina Franzén

Driftchef

Mobil: 070-670 30 22 evelina.franzen@bjaremarkkonsult.se

Carolina Tufvesson

Junior miljögeotekniker

carolina.tufvesson@bjaremarkkonsult.se

Annica Rosengren

Mätningstekniker

Mobil: 070-670 31 16 annica.rosengren@bjaremarkkonsult.se

Peter Wester

miljögeotekniker

Mobil: 073-539 73 65 peter.wester@bjaremarkkonsult.se

Veronica Gullstrand

Mark och VA-projektör

Mobil: 070-670 38 36 veronica.gullstrand@bjaremarkkonsult.se

Amjed Abbas

Mätningstekniker

Mobil: 073-830 33 57 amjed.abbas@bjaremarkkonsult.se

Elaine Rydberg

miljögeotekniker

Mobil: 070-757 44 15 elaine.rydberg@bjaremarkkonsult.se

Catharina Carlsson

Mätningstekniker

Mobil: 070-670 39 47 catharina.carlsson@bjaremarkkonsult.se

Olof Johansson

Mätningstekniker

Mobil: 070-670 38 09 olof.johansson@bjaremarkkonsult.se

Joakim Mårdh

Geotekniker

Mobil: 072-146 82 67 joakim.mardh@bjaremarkkonsult.se

David Ström

Mätningstekniker

Mobil: 073-534 55 64 david.strom@bjaremarkkonsult.se